Військово-патріотичний клуб «Молодіжна козацька січ Ярмолинеччини»

Дата: 11.07.2024 14:43

Військово-патріотичний клуб «Молодіжна козацька січ Ярмолинеччини» під керівництвом Федора Пронака провів чотирьохденне таборування. Ці польові збори є щорічними і відбулися вже втретє.

Фото без опису  Фото без опису

Табір організували в селі Солобківці відповідно до складеної програми. Для дітей виступали народні артисти України брати Вадим і Євген Гжегожевські та організатор музичної програми Вікторія Костюк. Лекції читали представники ДСНС та Нацполіції селища Ярмолинець. У таборі були локації з альпінізму під керівництвом Ігоря Хитрюка та його вихованців. Проводилися майстер-класи від військових: аеророзвідка, інженерно-саперна справа, військова тактична підготовка зі смугою перешкод.

Захід відбувся за підтримки Ярмолинецького селищного голови Андрія Шутяка, голови Хмельницької обласної організації ТСО України Миколи Трембача, старост села Сутківці Леоніда Побережного та села Соколівки Василя Радіонова, депутатки Хмельницької обласної ради Уляни Ткаченко, директора фірми «Агроліс» Миколи Огородніка, приватного підприємця Юрія Грановського, приватного підприємця Юрія Чепрака, приватного підприємця Михайла Хомина, Мирослави Хомечко, волонтерки Наталії Беренди.

Фото без опису  Фото без опису

Організатори висловлюють подяку всім, хто у різний спосіб долучився до проведення молодіжного патріотично-виховного заходу:

- кухарям Олені Шмігель та Вірі Вовк;

- заступнику керівника клубу Дмитрові Бородію;

- капелану 3 окремої танкової Залізної бригади о. Ігорю Ковалику;

- заступнику начальника відділення поліції Андрію Соломону.

Діти отримали масу емоцій та величезний багаж знань із військової підготовки, знайшли нових друзів. На згадку дітям вручили сертифікати про проходження військового вишколу, кращих із найкращих було відзначено грамотами та медалями.

За матеріалами ФБ-сторінки Федора Пронака.