Ярмолинецька селищна рада
Хмельницька область Хмельницький район

Прощання із загиблим у ДТП воїном Юрієм Нецьким

Дата: 10.07.2024 11:33

Військовослужбовець ЗСУ Юрій Нецький – один з тих, чиє життя обірвалося в автокатастрофі, яка сталася на Рівненщині 6 липня. У ній загинули 14 людей.

9 липня військового проводжали в останню земну дорогу в Хмельницькому та в рідному селі Шарівці. Юрію було 34 роки. Він виховувався у багатодітній родині, де зростало дев'ятеро дітей. Був наймолодшим у родині. З 2014 року воював у зоні АТО/ООС. Згодом звільнився з військової служби за станом здоров'я та працював на АЗС. Однак в лютому 2022 року знову добровольцем пішов до війська.

Друзі по службі згадують Юрія як товариша, який завжди приходив на допомогу. Того дня він повертався з військового вишколу. До останнього вони сподівалися, що його не було в тій маршрутці…

Два місяці тому Юрій вдруге став батьком. У захисника залишилися дружина, двоє дітей, батьки, брати та сестри. Поховали Юрія Нецького в рідному селі Шарівці.

Царство Небесне воїну Юрію. Вічна та світла пам'ять українському захисникові.