У с. Шарівці встановлено сучасний дитячий майданчик

Дата: 15.07.2024 09:46

Рух, фізична активність, ігри необхідні для розвитку та здоров’я дітей. Для цього в населених пунктах громади облаштовуються відповідні дитячі зони просто неба.

11 липня на центральній площі села Шарівки встановлено сучасний дитячий майданчик, закуплений за кошти із бюджету Ярмолинецької територіальної громади. Насправді це цілий комплекс – окрім ігрових елементів, тут є гімнастична драбина, лавки, урни для підтримання чистоти і лавки для зручності батьків, які наглядають за забавами малечі.

Фото без опису    Фото без опису

У вирішенні організаційних питань посприяли селищний голова Андрій Шутяк і староста села Микола Завацький. Встановлення елементів дитячого комплексу профінансовано групою компаній «ВІТАГРО» на чолі з Петром Лабазюком.

Тепер юні шарівчани мають яскравий сучасний простір, щоб весело проводити дозвілля на свіжому повітрі.