Ярмолинецька громада попрощалася із загиблим спецпризначенцем Олексієм Рудим

Дата: 17.07.2024 14:33

Ярмолинеччина знову в скорботі. 16 липня перестало битися серце 26-річного воїна, спецпризначенця, старшого солдата Олексія Рудого.

Олексій проживав у с. Шарівці. Був учасником бойових дій АТО/ООС та російсько-української війни. Ще до повномасштабного вторгнення три роки відслужив у Збройних силах, після чого звільнився з війська. Як виявилося, щоб, як резервіст, вже у перший день великої війни, 24 лютого 2022 року, знову стати у стрій зі своїми бойовими побратимами і боронити Україну.

Донецький напрямок. Херсонський. Харківський. Олексій ніс службу на найгарячіших ділянках фронту. Однак війна – це не лише нещадна битва з ворогом, а й бій за життя. Впродовж тривалого часу за станом здоров’я захисник перебував на лікуванні у військовому шпиталі. На жаль, вчора молодого воїна не стало.

Співчуття батькам і рідним захисника. Збережімо пам'ять про нашого земляка у своїх серцях і молитвах.

Вічна пам'ять та слава воїну Олексію! Царство Небесне і мир його душі.