Ярмолинецька громада попрощалася із загиблим воїном Ігорем Каленюком

Дата: 24.07.2024 13:37

До Небесного Полку приєднався наш захисник Ігор Каленюк. 24 липня на Ярмолинеччині попрощалися із загиблим воїном, якому назавжди залишиться 47 років.

Солдат Ігор Каленюк став у лави Збройних сил України 25 лютого 2022 року. Чоловік уже мав за плечима армійський вишкіл, у юності проходив строкову військову службу.

Фото без опису          Фото без опису

Трагічна звістка про загибель захисника надійшла з Луганської області. Внаслідок ворожого артилерійського обстрілу Ігор Каленюк отримав смертельне поранення. Загибель пов’язана із захистом Батьківщини. Вдома його чекали дружина і 13-річний син. Був також за батька двом старшим прийомним синові і доньці, син – захищає Україну в лавах ЗСУ.

Ігор мав ще молодшого брата, який зараз теж служить у Збройних силах.

Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям, побратимам Героя із 66-ї окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго. Нехай Господь прийме полеглого захисника у Своєму Небесному Царстві й дарує вічний спокій та мир.

Фото без опису       Фото без опису

Місцем останнього спочинку солдата Ігоря Каленюка стало кладовище у с. Кадиївці, малій батьківщині його матері.

Спочивай з Богом, воїне! Схиляємо голову перед твоїм подвигом.

Вічна та світла пам'ять Герою!