Інформація регіонального відділення фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях

Дата: 08.02.2021 14:04

«РегіоФото без описунальне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему – Державне підприємство «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» пропонується до продажу об’єкт малої приватизації державної власності – комплекс у складі: адмінбудинок літ «А-1» площею 99,9 кв.м; гараж літ. «Б»

площею 19,3 кв.м; хлів літ. «В» площею 32,3 кв.м; хлів літ. «Д» площею 11,9 кв.м; вбиральня літ. «Г» площею 2,6 кв.м; огорожа,1, що знаходиться за адресою: Хмельницька обл., смт. Ярмолинці, вул. Іова Івана, 12та обліковується на балансі Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, код за ЄДРПОУ 40358308

Служба з організації та проведення аукціону – Управління по забезпеченню реалізації повноважень у Хмельницькій області, адреса: 29000, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, тел. (0382)72-09-40.

Інформація щодо об’єкта приватизації розміщена на сайті privatization.gov.ua»