До уваги суб’єктів декларування !

Дата: 16.02.2021 14:17

Ярмолинецька селищна рада звертає увагу суб’єктів декларування щодо обов’язку до 1 квітня 2021 року подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства  декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік за формою, що визначається Національним агентством.

Декларація заповнюється та подається особисто суб’єктом декларування на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції через власний персональний електронний кабінет суб’єкта декларування у системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, шляхом заповнення електронної форми.

Подання е-декларації – безумовна вимога антикорупційного законодавства. Неподання декларацій передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність для усіх суб’єктів декларування.