15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 17:07

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 32-а річниця виведення військ з Афганістану.
Шана та подяка ветеранам трагічної афганської війни та українським воїнам-миротворцям за відвагу, вірність присязі і честі.

У день виведення радянських військ з території Афганістану, людська пам'ять змушує замислитись знову і знову над тими далекими подіями… Бо надто болючий слід залишила та війна в долях багатьох співвітчизників. Вічна пам’ять воїнам, які загинули, до кінця виконавши свій військовий обов’язок.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

На території  Ярмолинецької громади проживає 50  учасники бойових дій, які  пройшли  афганське пекло війни.  Сьогодні  ветерани відвідали могили своїх побратимів та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

"З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Сьогодні у 32-у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу."- звернувся до присутніх на мітингу Ярмолинецький  селищний голова Андрій Шутяк.

У ці пам’ятні лютневі дні по всій Україні зустрічаються воїни афганці  з рідними, друзями, щоб  вшанувати пам'ять кожного із своїх побратимів, які не повернулися в свій рідний дім із Афганістану.
    Тематичні заходи відбулися в усіх населених пунктах Ярмолинецької громади. Ветеранам афганської війни вручено цінні подарунки.

Фото без опису     Фото без опису     Фото без опису