Про проведення онлайн семінару
Дата: 18.02.2021 15:59
Кількість переглядів: 378
19 лютого 2021 року о 10 годині (початок реєстрації о 9:30 год.) відбудеться онлайн семінар з питань роз’яснення алгоритму взаємодії пасічників, аргаріїв та органів місцевої влади під час обробітку полів, попередження та недопущення отруєння бджіл.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/05399248/d525f8988905c518d181f0cf0cda74dc.jpg)
Бажаючі взяти участь можуть отримати доступ, надіславши лист-запит, в якому вказати прізвище, ім’я, по батькові та контактний номер телефону, на електронну адресу: info@yarmolynetska-gromada.gov.ua
« повернутися