Нарада щодо роботи первинної ланки медицини

Дата: 20.02.2021 12:30

19 лютого 2021 року відбулась нарада щодо роботи первинної ланки медицини в Ярмолинецькій ОТГ. У нараді взяли участь: Ярмолинецький селищний голова - Андрій Шутяк, заступник Ярмолинецького селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Іван Березовський, директор комунального некомерційного підприємства «Ярмолинецький центр первинної медико-санітарної допомоги» - Надія Крива, працівники фельдшерсько-акушерських та фельдшерських пунктів.

Під час засідання обговорювали соціально важливе питання – діяльність комунального некомерційного підприємства «Ярмолинецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Ярмолинецької селищної ради, до складу якого входять 8 амбулаторій загальної практики сімейної медицини; 35 фельдшерсько-акушерських та фельдшерських пунктів. Заклад фінансується з державного бюджету через Національну Службу Здоров’я України (НСЗУ), кошти на енергогносії і на пільгове медикаментозне обслуговування населення віділяються з місцевого бюджету. На сьогоднішній день в Центрі працюють 2 педіатра, 2 лікаря-терапевта, 15 сімейних лікарів, з якими 25144 особи уклали декларації. Андрій Васильович зауважив, що актуальною  поблемою є низький рівень заробітної плати працівників сільських закладів охорони здоров`я, на що Надія Михайлівна повідомила, що після заключення договору з НСЗУ планується збільшення окладів фельдшерів з 1 квітня 2021 року.