Прокуратура вживає заходів щодо приведення розмірів орендної плати у відповідність до вимог чинного законодавства

Дата: 25.02.2021 15:26

Городоцькою місцевою прокуратурою з місцем дислокації смт Ярмолинці виявлено факт невідповідності вимогам законодавства розмірів орендної плати за використання  земель    сільськогосподарського призначення.

Так, в лютому місяці  поточного року  рішенням  господарського суду Хмельницької області задоволено позовну заяву Городоцької місцевої прокуратури з місцем  дислокації смт Ярмолинці до одного з суб’єктів господарювання, в оренді якого перебуває земельна ділянка сільськогосподарського призначення, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташована на території однієї з сільських рад, яка на даний  час  входить до складу об’єднаної територіальної громади Ярмолинецького  району   щодо внесення змін в договір оренди земельної ділянки, з метою приведення його у відповідність до вимог законодавства  шляхом   внесення змін до його положень щодо орендної плати, внаслідок чого збільшено розмір орендної плати збільшився майже в 90 раз, до 28 836 грн, які будуть надходити до бюджету громади.

Прокурор Городоцької

місцевої прокуратури                                                                                                           І.Ананьєва