24 лютого здійснено черговий рейд місцями риболовлі

Дата: 24.02.2021 09:40

24 лютого Ярмолинецькі надзвичайники здійснили черговий рейд місцями риболовлі з метою роз’яснення рибалкам правил поведінки на льоду та дій у кризових ситуаціях.

Під час спілкування фахівці ДСНС зазначили, що перш ніж ступати на лід, слід впевнитися у його міцності та надійності, взяти із собою речі, що можуть стати в пригоді в разі небезпеки. “Також пам’ятайте, що не можна виходити на кригу у місцях із сильною підводною течією чи за наявності на поверхні льоду тріщин та розломів”, - наголосили надзвичайники.

До того ж представники Служби порятунку звернули увагу рибалок на ризик переохолодження та обмороження, і розповіли, як надавати першу допомогу в разі впливу низьких температур на організм людини.

На згадку про зустріч рятувальники вручили всім, з ким мали нагоду поспілкуватись, інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням правил безпечної поведінки, закликавши їх неухильно дотримуватись!