4 березня відбулась зустріч з лідерами учнівського самоврядування

Дата: 04.03.2021 17:00

Сьогодні заступник голови Ярмолинецької селищної ради Іван Березовський,  начальник відділу економічного розвитку та інвестицій   Ірина Драгомерецька, головний спеціаліст Наталія Атанова взяли участь у роботі  школи «Лідер»   Ярмолинецького будинку творчості, де зустрілися  з лідерами учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Ярмолинецької селищної територіальної громади. Відбувся конструктивний обмін думками щодо бачення шляхів   розвитку нашої територіальної громади, участі молоді у написанні грантових проектів.

Напередодні учнівська молодь прийняла активну участь у  анкетуванні «Ярмолинеччина і Я». Паралельно опитування проводилось і серед дорослого населення громади. За результатами опитування визначено проблеми, які потребують вирішення та проекти, які бажано було б реалізувати на території  нашої громади.

Спільно з лідерами учнівського самоврядування обговорено можливість здійснення проекту із запровадження у закладах загальної середньої освіти роздільного збору сміття. Молодь ознайомлено з можливостями залучення коштів у проект, проведений короткий тренінг із написання грантових проектів. В результаті учням запропоновано заповнити проектну заявку, яку можна надіслати до Ярмолинецької селищної ради у Google формі. Заявка буде опрацьована та проводитиметься активний пошук фондів, готових співпрацювати у цьому напрямку. Спільно з учнями ми розпочинаємо краудфандингову кампанію із пошуку донорів для реалізації екологічного проекту на території громади.

Розмову про залучення додаткових коштів для розвитку Ярмолинецької селищної територіальної громади продовжено на зустрічі  з працівниками Ярмолинецької центральної бібліотеки. Працівники бібліотек спільно з іншими активістами населених пунктів мають виступити  рушійною силою змін.  Цьому сприятиме  навчальний курс «Європейські гранти для культурних та креативних проектів», який запропоновано  для використання в роботі. Також Ярмолинецькою центральною бібліотекою буде продовжено опитування жителів населених пунктів  щодо їх бачення подальшого розвитку громади.