Результати відбору до віртуальної Школи місцевого самоврядування DESPRO

Дата: 05.03.2021 13:10

За результатами відбору до віртуальної Школи місцевого самоврядування DESPRO Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації Україні" у 2021 році відібрані дві команди із Хмельницької області: у 1 хвилю проходить Маківська громада, у 2 хвилю - Ярмолинецька громада.

Школа DESPRO у цьому році прийняла рекордну кількість заявок: 57 команд громад з 21 області України. Із них відібрано 35.

У зв'язку з високою якістю багатьох заявок, організаторами було прийнято рішення провести 2 хвилі віртуальної Школи DESPRO у 2021 році.

Швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO ? проект міжнародної технічної допомоги, що працює в сфері реформи місцевого самоврядування (інший термін – «децентралізація») в Україні з 2007 року. Проект фінансується Швейцарською Конфедерацією через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (ШБС/SDC) та впроваджується Швейцарським Центром ресурсів та консультацій з питань розвитку (Skat).