Вітання представниць відділення поліції №3

Дата: 05.03.2021 13:54

Напередодні Міжнародного жіночого дня, 5 березня 2021 року, у відділені поліції №3 Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області, начальник відділення поліції №3 Петро Фурман, Ярмолинецький селищний голова Андрій Шутяк, Солобковецький сільський голова Сергій Когут, теплими словами привітали жіночу половину колективу.

Вітаючи представниць чарівної статі, керівники побажали жінкам добра, здоров’я, жіночого щастя, любові, сімейного благополуччя, родинного тепла та завжди весняного настрою.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, ініціативу і наполегливість, високий професіоналізм, витримку, значний особистий внесок в зміцненні законності, правопорядку  та з нагоди Міжнародного жіночого дня кращі представниці прекрасної половини людства були нагороджені Грамотами Ярмолинецької селищної та Солобковецької сільської рад, отримали приємні подарунки та квіти.