Привітання чоловічого колективу Ярмолинецької селищної ради з Міжнародним жіночим днем

Дата: 05.03.2021 13:56

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято - 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті  - щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без вас не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

Зі святом, рідні, кохані, шановні, прекрасні! Нехай весна живе у вашому серці  щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій - нехай вам забезпечать ті, хто поряд, хто любить вас і кого любите ви, сімейного затишку та  тепла!  Зі святом весни Вас, дорогі жінки!

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 березня від імені чоловічого колективу привітали жіночий колектив ради, працівників соціальної сфери, працівників поштового зв’язку, старостів сіл - теплими словами та  подарунками.