Відбулась щотижнева апаратна нарада

Дата: 09.03.2021 16:01

9 березня 2021 року під керівництвом селищного голови Андрія Шутяка  відбулася щотижнева апаратна нарада з керівниками апарату та структурними підрозділами  селищної ради. Голова громади заслухав інформацію керівників структурних підрозділів та служб селищної ради щодо основних напрямів життєдіяльності за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.

На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя громади, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти та фінансів. За підсумками апаратної наради голова надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.