Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 16.03.2021 15:00

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, сьогодні  під керівництвом заступника селищного голови Івана Березовського відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні комісії розглядались питання  про надання дозволів на укладення договорів дарування житлового будинку та земельної ділянки, квартири, право користування якою мають діти, про встановлення опіки над малолітньою дитиною,  про перебування  дітей в державних закладах та інші.

Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей, обговорені членами комісії та запрошеними. За результатами розгляду будуть внесені пропозиції до засідання виконавчого комітету селищної ради для надання відповідних рішень.