Про місцеві податки та збори на території Ярмолинецької селищної ради з 01.01.2022р

Дата: 18.03.2021 12:00

про оприлюднення проекту рішення Ярмолинецької селищної ради

«Про  місцеві податки та збори на території Ярмолинецької селищної  ради з 01.01.2022 року»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється  проект рішення Ярмолинецької селищної ради « Про місцеві податки та збори на території Ярмолинецької селищної ради з 01.01.2022 року» та аналіз його регуляторного впливу.

Вказаний проект регуляторного акта передбачає встановлення на території Ярмолинецької селищної ради  з 01.01.2022  року  таких місцевих податків і зборів: податку на майно, який включає: податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; транспортний податок; земельний податок; єдиного податку; туристичного збору; збору за місця для паркування транспортних засобів.

Розробником  зазначеного проекту регуляторного акта є Ярмолинецька селищна рада .

Поштова адреса: площа 600-річчя Ярмолинець, 1, смт Ярмолинці, Хмельницької області, 32100, Ярмолинецька селищна рада.

Електронна адреса: info@yarmolynetska-gromada.gov.ua.

Проект рішення Ярмолинецької селищної ради «Про місцеві податки та збори на території Ярмолинецької селищної ради з 01.01.2022 року» та аналіз його регуляторного впливу оприлюднено на офіційній сторінці Ярмолинецької селищної ради в мережі інтернет: www. https://yarmolynetska-gromada.gov.ua/ у розділі «Регуляторна діяльність – Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу».

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня його оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту рішення приймаються на поштову або електронну адресу його розробника.