27 березня – 77-ма річниця визволення Ярмолинеччини від нацистських загарбників

Дата: 26.03.2021 11:59

З цієї нагоди напередодні на площі у центрі Ярмолинець відбулося покладання квітів до пам’ятника воїнам-визволителям, а також до меморіалу Слави. Шану полеглим захисникам нашого краю віддали Ярмолинецький селищний голова Андрій Шутяк, заступник голови Іван Березовський разом з керівниками структурних підрозділів селищної ради й представниками ветеранської організації Ярмолинеччини.

Захід не був численним, що зумовлено карантинними обмеженнями, однак це та дата, яку ми не маємо права забувати.

Звільнення української землі від ворога далося дорогою ціною. Великим випробуванням стала Друга Світова війна і для ярмолинчан. У 1941 – 1945 роках в Ярмолинцях і селах, що прилягають, діяли підпільні групи, які своєю діяльність наближали звільнення рідної землі від ворога. Також тисячі наших земляків пройшли фронтовими дорогами. Сумна статистика свідчить про те, що кожен другий з мешканців нашого краю, які воювали проти нацизму, не повернувся до рідної домівки.

Шануємо. Пам’ятаємо. Вклоняємося.