Щотижнева апаратна нарада від 5 квітня 2021 року

Дата: 05.04.2021 16:16

5 квітня під головуванням Ярмолинецького селищного голови Андрія Шутяка відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступників селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керівників структурних підрозділів селищної ради.

Присутні на нараді заслухали актуальну інформацію керівників структурних підрозділів стосовно основних напрямів життєдіяльності громади.

Серед інших питань йшлося, зокрема, про діяльність дошкільних й загальноосвітніх навчальних закладів в умовах карантину. Станом на 5 квітня два дитячих дошкільних заклади на території Ярмолинецької селищної ради відправлено на самоізоляцію у зв’язку з підтвердженими випадками COVID-19 у працівників цих закладів. Це Шарівський дитячий садок «Білочка» (з 30.03.21 по 13.04.21) та Ярмолинецький дитячий садок «Сонечко» (з 31.03.21 по 14.04.21). Щодо загальноосвітніх навчальних закладів, то всі школи на території громади до 18 квітня на дистанційному навчанні.

Учасники наради обговорили також можливість залучення грантів для розвитку громади.