Селянське (фермерське) господарство «СИЛА» - серед лідерів Національного бізнес-рейтингу

Дата: 07.04.2021 15:00

Приємною новиною стало повідомлення про те, що селянське (фермерське) господарство «СИЛА», яке знаходиться у с. Баранівка Ярмолинецької територіальної громади, визнано лауреатом Національного бізнес-рейтингу. Господарству присвоєно статус «Лідер галузі 2020».

Господарство є відомим в Ярмолинецькій громаді та за її межами завдяки застосування сучасних технологій рибництва, пропозиції різноманітних видів свіжої риби споживачам. Очолює господарство Гаврилюк Сергій Іванович.

Національний бізнес-рейтинг складено за підсумками незалежного аналізу фінансово-господарських показників діяльності 1 206 902 підприємств України.

Селянське (фермерське) господарство «СИЛА» зайняло 11 місце (Золото) серед суб’єктів господарювання України за показником «Рентабельність активів».  Та 11 місце (Золото) серед суб’єктів господарювання України за показником «Коефіцієнт використання фінансових ресурсів».

Вітаємо СФГ «Сила» з лідерськими позиціями. Бажаємо колективу господарства подальших успіхів і розвитку!