Відбулося засідання постійних комісій Ярмолинецької селищної ради

Дата: 14.04.2021 15:48

Сьогодні, 14 квітня, відбулося засідання постійних комісій Ярмолинецької селищної ради.

На засідання зібралися доповідачі з питань, які пропонуються до розгляду на позачерговій сесії, голови та члени чотирьох комісій – а саме:

1. Комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту;
  2. Комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва;
  3. Комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту;
  4. Комісії з гуманітарних питань.

За результатами засідання комісії визначилися з переліком питань, які вони рекомендують затвердити до розгляду на 8 позачерговій сесії Ярмолинецької селищної ради, що відбудеться 16 квітня.