Чим живе культура в режимі онлайн?

Дата: 15.04.2021 15:09

Мистецькі й культурні заходи – це живий емоційний відгук. Це від душі і для душі.

Умови сьогодення диктують нам нові правила переходу з живого спілкування, в режим спілкування в онлайн, шляхом онлайн-засідань, нарад, конференцій, а це прямий крок до розв’язку проблем в культурній сфері.

15 квітня співробітники відділу культури, туризму та релігії Ярмолинецької селищної ради взяли участь в онлайн-засіданні Платформи «Молодь, спорт, культура» за участю представників Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства розвитку громад та територій України, Всеукраїнської асоціації ОТГ, голів об’єднаних територіальних громад України та профільних спеціалістів відділів культури.

Основною темою було упорядкування в правовому полі мережі закладів культури та подолання проблемних питань передачі закладів і їх функціонування в умовах завершення реформи адміністративно-територіального устрою . Сам онлайн-захід виявився не лише інформативним, але й жвавим та емоційно насиченим.