Проведено роботи з рекультивації сміттєзвалища

Дата: 16.04.2021 09:31

Поточного місяця комунальне підприємство «Комунальник – 2011» організувало проведення робіт з рекультивації сміттєзвалища смт Ярмолинці.

Утримання будь-якого сміттєзвалища передбачає систематичні роботи з його благоустрою. Основні з них – це рекультивація й розгортання сміття.

Технічна рекультивація, яка проводилася на сміттєзвалищі, мала на меті виположування, тобто вирівнювання, схилів полігону, щоб унеможливити їхні обвали.

Інший вид робіт – це розгортання сміття задля забезпечення вільного доступу сміттєвозам для підвезення й вивантаження твердих побутових відходів. Так, після заповнення зони розвантаження відходи мають бути розрівнені і ущільнені шаром від 0,5 до 1,0 м.

Просимо бути відповідальними і своєчасно розраховуватися за вивіз сміття.

Ті господарства, які ще не уклали договір із КП «Комунальник – 2011» на вивезення твердих побутових відходів, наполегливо просимо зробити це найближчим часом, тел.: (03853) 2 16 49.

Адже вивезення сміття й належне утримання сміттєвих полігонів – це цілий комплекс робіт, за яким стоїть людська праця і який є запорукою безпечної екологічної обстановки.