Дата: 19.04.2021 15:16

про оприлюднення проекту рішення Ярмолинецької селищної ради

Відповідно до статей  9, 13, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Закону України «Про благоустрій населених пунктів» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється  проект рішення Ярмолинецької селищної ради «Про Правила благоустрою території населених пунктів Ярмолинецької селищної ради» та аналіз його регуляторного впливу.

Вказаний проект регуляторного акту передбачає встановлення на території Ярмолинецької селищної ради порядку благоустрою та утримання територій об’єктів благоустрою Ярмолинецької селищної ради, регулюються права та обов’язки учасників правовідносин у сфері благоустрою території Ярмолинецької селищної ради, встановлюється порядок комплексного розчищення та озеленення територій, а також комплекс соціально-економічних, організаційно-правових та екологічних заходів з покращення мікроклімату, санітарного очищення, з метою раціонального використання території Ярмолинецької селищної ради, належного утримання та охорони.

Розробником  зазначеного проекту регуляторного акту є Ярмолинецька селищна рада .

Поштова адреса: площа 600-річчя Ярмолинець, 1, смт Ярмолинці, Хмельницької області, Ярмолинецька селищна рада, 32100.

Електронна адреса: info@yarmolynetska-gromada.gov.ua.

Проект рішення Ярмолинецької селищної ради «Про Правила благоустрою території населених пунктів Ярмолинецької селищної ради» та аналіз його регуляторного впливу оприлюднено на офіційній сторінці Ярмолинецької селищної ради в мережі інтернет: www.https://yarmolynetska-gromada.gov.ua/ у розділі «Регуляторна діяльність – Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу».

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня його оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту рішення приймаються на поштову або електронну адресу його розробника (info@yarmolynetska-gromada.gov.ua).