11 команд з Ярмолинеччини стали учасниками Шкільного тижня активізму СПІЛЬНО СИЛЬНО

Дата: 19.04.2021 15:55

Розпочато Шкільний тиждень активізму, який цього року відбуватиметься з 19 по 23 квітня.

Шкільний тиждень активізму СПІЛЬНО СИЛЬНО – це можливість для освітян та учнів проаналізувати сильні сторони громад і ті, які потребують змін, згенерувати ідеї та рішення, обрати одну для реалізації та втілити її.

На участь у шкільному тижні активізму СПІЛЬНО СИЛЬНО зареєструвалися 11 команд закладів освіти Ярмолинецької селищної територіальної громади:

- Ярмолинецький будинок дитячої та юнацької творчості;

- Ярмолинецький ЗЗСО "ЗОШ І-ІІІ ступенів №1";

- Ярмолинецький ЗЗСО "ЗОШ І-ІІІ ступенів №2";

- Жилинецька гімназія;

- Москалівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

- Новосільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

- Савинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

- Соколівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

- Сутковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Р.Лабаня;

- Шарівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

- Ясенівська гімназія.

Зусилля команд будуть спрямовані на вирішення питань здоров’я громади: здоровий спосіб життя, подолання викликів пандемії, екологія та спорт. Кожна команда має працювати індивідуально, використовуючи готові матеріали, розробити волонтерський проєкт та втілити його.

13 квітня 2021 року освітяни-наставники команд уже пройшли двогодинний тренінг.

На кожний день організатори Тижня підготували план дій, сценарії та відеоінструкції, які допоможуть вчителям та командам учнів розробити та втілити проєкти у своїй громаді.

У перший день Шкільного тижня активізму, 19 квітня, команди з усієї України зустрінуться он-лайн на запуску Тижня, щоб відчути неймовірний дух змін СПІЛЬНО СИЛЬНО.

Протягом Тижня команди поділяться враженнями та історіями в соцмережах з гештегами #СпільноСильно та #мріємотадіємо. Ці історії, беззаперечно, надихнуть інших до дій та покажуть, що кожну навіть невеличку ідею можна і потрібно втілювати.

Усі учасники, які виконають умови та пройдуть програму від початку до кінця, отримають подарунки СПІЛЬНО СИЛЬНО – брендовані рюкзаки, які нагадуватимуть про силу дій та мрій.

******

Проєкт втілюється в рамках програми "Мріємо та діємо", яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.