Благоустрій громади. Прибраний та оновлений парк в центрі Ярмолинець

Дата: 21.04.2021 11:21

Вчора, 20 квітня, прибрали парк в центрі Ярмолинець.

Весняну толоку організувала Ярмолинецька селищна рада. Приєднатися запросили всіх охочих, і таких виявилося чимало. Близько 10-ої години ранку у парк почали сходитися люди, як колективами різних установ, так і поодинці.

Організованість людей, які прийшли з власного бажання і з готовністю прибрати своє містечко, приємно вразила – за кілька хвилин робота вже кипіла.

У парку не просто зібрали торішнє листя й сміття. Доглянули дерева – обрізали й підбілили. Пофарбували лавки і ліхтарі. Дівчата подбали про клумбу в центрі парку, підготували її до посадки квітів. Яскравими кольорами заграв поновлений дитячий майданчик.

Понад сотня однодумців. П’ять годин злагодженої праці. І результат, який радує. Що може бути промовистішим, ніж світлини ДО і ПІСЛЯ?

Дякуємо кожному із тих, хто знайшов можливість і долучився до доброї справи! З вашою допомогою гарна ініціатива Ярмолинецької селищної ради дала гарний результат. Спільними зусиллями ми зробимо нашу громаду затишною та доглянутою.