Засідання комісії з питань захисту прав дітей від 21 квітня 2021 року

Дата: 22.04.2021 14:22

21 квітня 2021 року під головуванням заступника Ярмолинецького селищного голови Івана Березовського відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей Ярмолинецької селищної ради.

На засіданні було розглянуто 9 питань щодо захисту прав дітей, а саме:

– надання дозволу дітям діяти за згодою батьків при укладанні договору купівлі-продажу житлових приміщень;

– надання дозволу дітям діяти за згодою батьків з питань безоплатної приватизації земельних ділянок;

– виконання батьківських обов’язків;

– визначення місця проживання дітей;

– внесення пропозицій щодо затвердження висновків органу опіки та піклування         Ярмолинецької селищної ради про позбавлення батьківських прав.

Взяти участь у засіданні були запрошені старости двох старостатів: Тетяна Пантелеймонова – Буйволівці, та Наталія Костенко – Правдівка, Вихилівка. Вони надали інформацію комісії щодо умов проживання й виховання дітей, про захист прав яких йшлося і які проживають на території їхніх старостатів.