Допомогу воїнам ООС доставили

Дата: 23.04.2021 09:04

Щирі вітання усім із передової переказують воїни ООС. Вчора звідти повернулися наші волонтери – староста сіл Сутківці та Лисівка Леонтій Побережний, староста села Соколівка Василь Радіонов та депутат Ярмолинецької селищної ради Наталія Беренда. Там, на передовій, їм довелося заночувати. Відпочинок був тривожний, обстріли з невеликими перервами майже всю ніч. Слава Богу, без жертв. Удень тихо.

За словами наших волонтерів, хлопці тримаються надійно та впевнено. Завдання своє знають чітко, гарна дисципліна.

Захисники дякують за продукти й речі, які їм передали, та за моральну підтримку.

Оперативно зібрати допомогу й доставити її на схід вдалося завдяки активному сприянню з боку керівництва Ярмолинецької селищної ради.