26 квітня – День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф

Дата: 26.04.2021 15:24

Молитвою і живими квітами.

Так сьогодні, у 35-ті роковини Чорнобильської трагедії, в Ярмолинцях вшановували пам'ять героїв-ліквідаторів та жертв аварії на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС, найбільшої техногенної катастрофи в історії людства.

У пам’ятному заході взяли участь Ярмолинецький селищний голова Андрій Шутяк, заступники селищного голови – Денис Головко та Іван Березовський, працівники апарату селищної ради. А також представники Ради ветеранів Ярмолинеччини та Ярмолинецької асоціації ветеранів і пенсіонерів правоохоронних органів. І звісно, ті, кому трагічні події 35-річної данини відгукуються найболючіше – учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та члени громадської організації «Чорнобильці Ярмолинеччини».

Чорнобиль і нині асоціюється з трагедією, болем, але водночас і з мужністю ліквідаторів, які ціною здоров’я і життя зупинили розповсюдження радіації. Загальна кількість ліквідаторів за всі роки – це понад півмільйона осіб.