Великодня інсталяція, створена майстрами Ярмолинецької громади

Дата: 29.04.2021 16:21

У Ярмолинецькій громаді завчасно почали готуватися до Великодня – днями поруч із центральною площею селища з’явилася святкова галявина. Яскрава, радісно піднесена.

Усі вироби – ручної роботи.

У створенні святкової галявини брали участь: усі старостати нашої громади, працівники Ярмолинецького центру культури та дозвілля, Ярмолинецької центральної бібліотеки, Ярмолинецької дитячої школи мистецтв, Ярмолинецького будинку творчості, відділу культури, туризму та релігії Ярмолинецької селищної ради, сільських закладів культури.

Тому – різні барви, різні творчі бачення, і єдине прагнення – привітати жителів і гостей громади зі Світлим Христовим Воскресінням!

Запрошуємо вас на святкову галявину. Милуйтеся, надихайтеся, робіть світлини!

На жаль, на сьогодні вже зафіксовані прикрі випадки пошкодження і крадіжки представленої на галявині атрибутики. Тому нагадуємо, що цю красу творили з любов’ю наші майстри. Просимо бережно і з повагою ставитися до їхньої праці. Вони старалися для вас.