Парк «Молодіжний» в Ярмолинцях. Як освоюють нову зону відпочинку підлітки?

Дата: 30.04.2021 10:32

Новий парк «Молодіжний» біля танка в Ярмолинцях молодь уже облюбувала. Поруч із суворим танком тепер можна бачити яскраві сучасні велосипеди і юних велосипедистів.

Днями територію обгородили. Після чого у парк вийшли працівники Ярмолинецького агропромислового центру професійної освіти – керівництво закладу, викладачі, майстри, завгосп, обслуговуючий персонал. Доглянули клумби. Пофарбували танк.

Ярмолинецький будинок творчості надав бензиновий генератор, це дозволило швидко і якісно пофарбувати танк за допомогою пульверизатора.

Нова зона відпочинку в Ярмолинцях – це результат взаємодії місцевої влади, Ярмолинецького державного лісового господарства і багатьох інших закладів на території громади.