Відбулося засідання виконавчого комітету Ярмолинецької селищної ради

Дата: 30.04.2021 12:40

30 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Ярмолинецької селищної ради, яке провів селищний голова Андрій Шутяк. На засіданні були присутні 23 із 27 постійних членів виконкому. Порядок денний засідання складався з 24 питань.

У ході засідання, зокрема, розглянули низку питань, що стосуються неповнолітніх мешканців громади: про надання дозволу неповнолітнім діяти за згодою батьків, про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо доцільності позбавлення батьківських прав, про постановку на квартирний облік дитини-сироти та інші питання.

Крім того, члени виконкому підтримали проєкт рішення про надання цільової адресної допомоги одиноким непрацездатним громадянам, ветеранам війни і праці, особам, які потребують соціального захисту, згідно з комплексною  програмою «Піклування» Ярмолинецької селищної територіальної громади на 2021 – 2025 роки.

Також було ухвалено декілька рішень, що стосуються комунальної сфери громади.