У Ярмолинцях ведуться підготовчі роботи з облаштування сучасного осередку дитячого дозвілля

Дата: 11.05.2021 13:13

У парку в центрі Ярмолинець проводяться підготовчі роботи з облаштування нової сучасної території дитячого дозвілля.

Колись на цьому місці був популярний сімейний атракціон «Оглядове колесо». У парку завжди було людно, сюди приходили родини з дітьми, цікаво проводили час на свіжому повітрі. І це те, у чому наша громада має гостру потребу зараз, – у сучасних, відповідно облаштованих місцях для відпочинку й дозвілля на свіжому повітрі.

У парк завезли землю, розрівняли її. На черзі погодження усіх фінансових питань і вже по тому безпосередньо облаштування яскравої та зручної території для розваг і відпочинку з дітьми.