Напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги було проведено соціальну роботу з неповнолітніми жителями громади

Дата: 11.05.2021 13:45

8 та 9 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Напередодні цих пам’ятних дат Ярмолинецьким районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області спільно із відділом соціальних служб КУ «Центр надання соціальних послуг» Ярмолинецької селищної ради було проведено соціальну роботу з неповнолітніми особами, жителями громади, які перебувають на спільному обліку.

У ході бесіди йшлося про події середини минулого століття, зокрема про важливий внесок українців у перемогу Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, оскільки українці воювали з «коричневою чумою» у складі збройних сил Великої Британії та Канади, Польщі, СРСР, США, Франції, брали участь у русі Спротиву нацизму на території України та інших держав.

Понад 2,5 млн українців були нагороджені радянськими та західними медалями та орденами. Більше ніж 2 тисячі були удостоєні звання Героя Радянського Союзу, з них 32 – двічі, а найкращий ас союзної авіації Іван Кожедуб – тричі.

Також підоблікові особи були ознайомлені з історіями життя наших земляків, учасників Другої світової війни, а саме: Венгера Костянтина Степановича – повного кавалера ордена Слави, та Хоптяра Степана Івановича – Героя Радянського Союзу.

Борбуцький Р.О .    –     старший інспектор

Ярмолинецького    районного    сектору    з

питань пробації, майор внутрішньої служби