У 5 навчальних закладах Ярмолинеччини будуть впроваджувати електронні щоденники та журнали

Дата: 13.05.2021 08:31

7 травня в присутності комерційного аташе Lietuvos ambasada Ukrainoje / Посольство Литви в Українi  Сєргєюса Тіхоміроваса, представників компанії «NEVDA» та Ярмолинецької територіальної громади  було підписано Меморандум про співпрацю, в рамках якого відбудеться впровадження системи управління освітнім процесом «Моя школа» у 5 навчальних закладах Ярмолинеччини.

Наша громада стала четвертою  в Хмельницькій  області  за участю в пілотному проекті впровадження  електронної платформи «Моя Школа» в навчальних закладах.  Розроблена система дозволить значно полегшити освітній процес  як для вчителів, адміністрації школи, так і для учнів та їхніх батьків.

Що дає платформа «Моя школа»?

Цей електронний інструмент дає можливості:

• для учнів: доступ до свого розкладу, оцінки з усіх предметів, інформація про позицію рейтингу успішності, доступ до електронної бібліотеки, можливість отримувати домашні завдання з візуальними матеріалами;
  • для батьків: контроль відвідуваності та успішності дитини, автоматичні сповіщення у разі пропуску занять, оперативне отримання інформації про збори, зміни в розкладі та ін., зворотній зв’язок з учителями;
  • для педагогів: автоматичне формування звітів, складання навчальних планів, статистика успішності учнів, контроль свого розкладу занять, заповнення журналу онлайн, задавання домашніх завдань, організація батьківських зборів, екскурсій та іншої позашкільної діяльності, спілкування з батьками, організація форумів та дискусій.