З життя пішов голова Хмельницької обласної ради організації ветеранів Володимир Купратий

Дата: 12.05.2021 15:00

На Хмельниччині на 83 році життя помер голова обласної ради організації ветеранів України Володимир Купратий.

Володимир Іванович народився 1 червня 1938 року в селі Ружичанка Хмельницького району в родині селянина, дитина війни. У 1955 – 1960 роках – студент Львівського сільськогосподарського інституту. Трудову діяльність розпочав у 1960 році інженером-землевпорядником Хмельницького обласного управління сільського господарства, працював начальником землевпорядного загону, головним інженером відділу із захисту ґрунтів і землекористування. Обирався депутатом обласної і районної рад. З 1991 року займався приватним бізнесом, працював у житлово-експлуатаційному управління, був заступником ректора Хмельницького юридичного коледжу.

Понад десять років, Володимир Іванович, очолював обласну організацію ветеранів. Праця Купратого В.І. оцінена високими державними нагородами, орденами, медалями, грамотами.

Неодноразово підтримував Ярмолинецьку організацію ветеранів, а саме народний хор ветеранів праці та дітей війни «Журавка».

Пам'ять про Володимира Купратого як мудрого організатора, талановитого керівника, людину з відкритим серцем житиме у наших серцях.

Підготувала Ольга Басун