Що передбачає литовська освітня платформа «Моя школа», яка ефективно проявила себе в освітніх закладах Литви і з поточного місяця впроваджується у 5 навчальних закладах Ярмолинеччини

Дата: 18.05.2021 11:14

Нещодавно у ЗМІ пройшла інформація про те, що у 5 навчальних закладах Ярмолинеччини будуть впроваджувати литовську електронну систему щоденників та журналів.

Для нашої громади – це новація, і багато хто задається питаннями, а що дасть для освітнього процесу Ярмолинецької селищної територіальної громади ця платформа, яка має назву «Моя школа». Які вона розкриває можливості? Чи пристосована ця система до очної форми навчання? Наскільки ефективна вона?

На ці й дотичні теми в ефірі інтерактивної програми «Полудень» із журналістами поспілкувалися Ярмолинецький селищний голова Андрій Шутяк та начальник відділу освіти Ярмолинецької селищної ради Руслана Гаврилюк.

Програма буде цікава не тільки освітянам, але й батькам школярів.