У форматі «питання – відповідь» про діяльність військово-патріотичного клубу «Молодіжна козацька Січ Ярмолинеччини» розповів його засновник і керівник Федір Пронак

Дата: 18.05.2021 14:12

Пропонуємо вам більше дізнатися про діяльність на теренах Ярмолинеччини військово-патріотичного клубу «Молодіжна козацька Січ Ярмолинеччини».

Діти якого віку займаються у клубі, де і як проходять заняття, чи є у клубу спонсори та меценати. Про це і не тільки у форматі «питання – відповідь» розповів засновник та керівник клубу Федір Пронак.

Нагадуємо, що до 31 травня триває голосування у конкурсі «Наша громада». Учасниками конкурсу є близько 300 громад з усієї України і серед них Ярмолинецька громада.

Наша громада представляє на конкурсі проєкт літнього молодіжного табору в с. Сутківці «Козацька Січ Ярмолинеччини», який є ініціативою військово-патріотичного клубу під керівництвом Федора Пронака.

Підтримаймо своїх!

Голосуємо: