Оголошення про призначення громадських слухань

Дата: 19.05.2021 10:47

У зв’язку із закінченням терміну отримання пропозицій та зауважень до проекту рішення Ярмолинецької селищної ради «Про Правила благоустрою території населених пунктів Ярмолинецької селищної ради», на підставі Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 року № 310, на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», призначити громадські слухання з обговорення вищевказаного проекту на 8.30 годину 24 травня 2021 року в залі засідань приміщення КП «Комунальник-2011».