Відбулося засідання 9 сесії VIII скликання Ярмолинецької селищної ради

Дата: 21.05.2021 11:22

20 травня 2021 року під головуванням селищного голови Андрія Шутяка відбулося 9 засідання сесії VIII скликання Ярмолинецької селищної ради.

У роботі сесії взяли участь 24 із 26 депутатів, заступники селищного голови, начальники відділів Ярмолинецької селищної ради, старости сіл.

На початку засідання селищний голова привітав усіх присутніх з Днем вишиванки, який відзначався того дня і до якого багато присутніх долучилися, одягнувши вишиванки.

На розгляд сесії було винесено понад 60 питань порядку денного. Найбільше питань, пов’язаних з врегулюванням питань майна комунальної власності, земельні, бюджетні й інші важливі для життєдіяльності громади питання.

На засіданні сесії також було ухвалено 4 депутатських звернення до Президента України.

Прийняті на сесії рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті Ярмолинецької селищної ради у строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».