Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 21.05.2021 13:30

19 травня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Ярмолинецької селищної ради під головуванням заступника Ярмолинецького селищного голови Івана Березовського.

Комісією розглянуто 10 питань щодо належного виконання батьківських прав, надання дозволів діяти від імені дітей з питань приватизації земельних ділянок, продажу житлових приміщень та зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів освіти.

На комісію були запрошені старости с. Савинці та сіл Томашівка і Нове Село, діловод с. Ясенівка.

Фото без опису   Фото без опису

Рішення, які приймає комісія з питань захисту прав дитини, – це завжди непрості рішення. Вони мають бути вивіреними і виваженими. Старости і діловод надали членам комісії докладну інформацію щодо умов, у яких проживають і виховуються діти, які є жителями їхніх старостинських округів і питання щодо яких розглядалися.