У рамках обласного чемпіонату з футболу на стадіоні «Юність» в Ярмолинцях відбувся матч між командами ФК «Евеліна» та ФК «Сокіл»

Дата: 24.05.2021 13:00

22 травня в рамках першості Хмельницької області з футболу в 2-му турі групи 3 зустрілися команди ФК «Евеліна» Ярмолинці – ФК «Сокіл» Соколівка.

Матч проходив у Ярмолинцях на стадіоні «Юність».

Футбольне дербі Ярмолинецької громади завершилося з рахунком 3:0 на користь ФК «Евеліна».

На матчі були присутні Ярмолинецький селищний голова Андрій Шутяк та заступник селищного голови Іван Березовський. Керівництво громади передало обом командам новий спортивний інвентар – професійні м’ячі, налокітники, воротарські рукавиці, капітанські пов’язки тощо. Таку спонсорську допомогу командам, що представляють на першості області Ярмолинецьку громаду, надав народний депутат України Олександр Герега та ГО ЗА Конкретні Справи.

Цього тижня Ярмолинецька селищна рада прийняла також зміни до програми, що передбачає, зокрема, фінансову підтримку обох клубів для їхньої подальшої участі в чемпіонаті області.