Ярмолинеччина туристична. Село Сутківці

Дата: 26.05.2021 16:33

Село Сутківці. Ярмолинеччина. Хмельниччина.

Старовинний козацький край. Місцевість дивовижно красива. Річка Ушиця пронизує усе село та своїм стрімким потоком зачаровує гостей краю. Густі ліси, круті пагорби і зелені долини поєднались у неймовірні краєвиди.

Вільне роздолля, яке готове прийняти на літній відпочинок дітей. Щоб відкрити їм розкіш активного відпочинку, живого спілкування, козацького братерства. Старовинні церква-фортеця і руїни оборонного замку нагадують про часи великих боїв та героїчних постатей, що у різні часи боролися за Україну.

Саме тут планується створення літнього молодіжного табору «Козацька січ Ярмолинеччини». Це проєкт, який запалив ваші серця. Наші серця.

Станом на сьогодні ми за крок від того, щоб увійти у топ-13 громад-фіналісток конкурсу «Наша громада». Наразі серед майже 300 громад ми на 16 місці за рівнем підтримки. Але у  нас ще є резерв для набору голосів. Давайте його задіємо.

Друзі, голосуємо! За нашу громаду. За її проєкт. За розвиток туристичного потенціалу Ярмолинеччини. За мрію наших дітей – за те, щоб дати їм альтернативу. Показати і відкрити їм життя офлайн. Життя, де є рух, спілкування біля багаття, стародавні замки і храми-фортеці.

Тисніть ПРОГОЛОСУВАТИ.

Допоможіть проголосувати своїм рідним, друзям, дітям, батькам.

Голосуємо тут: