На схилі при в’їзді в Ярмолинці поновлено декоративні насадження самшиту

Дата: 07.06.2021 14:10

Вас вітають Ярмолинці!

Цими словами на схилі вздовж автотраси наше містечко вітає кожного подорожнього при в’їзді в Ярмолинці з боку Хмельницького.

Напис є елементом ландшафтного дизайну і, як усе живе, постійно зазнає змін. Внаслідок дії природних чинників або внаслідок людського втручання, коли люди викопують рослини для задоволення власних примх.

Днями працівники Ярмолинецької селищної ради спільно з працівниками ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» поновили насадження кущів самшиту, які формують цей напис.

Самшит – це дуже пластична вічнозелена рослина, що легко відновлюється після обрізки. Тому здавна використовується в топіарі, мистецтві фігурної стрижки чагарників і дерев.

Лайфхак від лісників. Якщо хочете мати в себе на ділянці кущ самшиту, ви можете виростити його самостійно просто з гілочки. Зріжте під кутом добре визрілий, але ще не здерев’янілий пагін гострим садовим ножем і встроміть у садову суміш. Підтримуйте належну зволоженість ґрунту, і через 30-40 днів матимете саджанець самшиту.