Проведено обстеження сімей з метою підтвердження (непідтвердження) факту надання соціальних послуг з догляду

Дата: 04.06.2021 14:13

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2004р. № 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги» та постанови Кабінету Міністрів України від 23.09.2020р. № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі», виплата компенсації та покриття витрат на її доставку здійснюються за рахунок коштів місцевих бюджетів.

У зв’язку з цим днями працівниками відділу з питань соціальної політики Ярмолинецької селищної ради було проведено обстеження сімей з метою підтвердження (непідтвердження) факту надання соціальних послуг з догляду.

За результатами обстежень ухвалено відповідні рішення щодо подальшої виплати компенсації за надання соціальних послуг.