Відбулася робоча зустріч заступника Ярмолинецького селищного голови з завідувачкою обласним сектором контролю за регульованими цінами

Дата: 11.06.2021 13:33

Заступник Ярмолинецького селищного голови Денис Головко провів робочу зустріч із завідувачкою сектором контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницької області Ольгою Яремчук.

Робочу зустріч було організовано з метою отримання посадовими особами органів місцевого самоврядування знань та досвіду у сфері формування, встановлення та застосування державних регульованих цін.

У ході зустрічі її учасники обговорили такі питання:

• встановлення граничних торговельних надбавок (націнок) на продукцію громадського харчування, що  реалізується в загальноосвітніх,  професійнотехнічних  закладах освіти територіальної громади;
  • повноваження територіальних громад у сфері встановлення тарифів на комунальні послуги та розгляд розрахункових матеріалів, поданих для встановлення тарифів.

Підсумком зустрічі було узгодження співпраці шляхом проведення спільних зустрічей (нарад), зокрема із посадовими особами суб’єктів господарювання, що здійснюють надання комунальних послуг на території Ярмолинецької громади, з метою запобігання порушенням у сфері ціноутворення.