Прокуратура вживає заходів щодо повернення до комунальної власності земельних ділянок

Дата: 22.06.2021 09:11

Рішенням Ярмолинецького районного суду від 09.06.2021 задоволено заяву Ярмолинецького відділу Хмельницької окружної прокуратури в інтересах держави в особі Ярмолинецької селищної ради про визнання спадщини на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  площею 1,67 га, вартістю 100 тис грн. відумерлою та передано вказану  земельну ділянку у власність територіальної громади  Ярмолинецької  селищної ради.

Прокурор Ярмолинецького відділу

Хмельницької  окружної прокуратури                                                           І.Ананьєва