УВАГА! 8 липня та 10 серпня тимчасове відключення газу

Дата: 30.06.2021 13:13

Ярмолинецька  дільниця АТ «Хмельницькгаз» повідомляє, що згідно з графіком спільних зупинок ГРС Красилівського ПМ Бердичівського ЛВУМГ по АТ «Хмельницькгаз», газорозподільчі станції будуть виведені  з експлуатації з 8:00 год терміном на дві доби у відповідності:

ГРС Скарженці – виводиться з експлуатації 08.07.2021 р.

Від газопостачання будуть відключені села: Антонівці, Голохвасти, Жилинці, Буйволівці, Волудринці, Верхівці, Москалівка, Коритна.

ГРС Сутківці – виводиться з експлуатації 10.08.2021 р.

Від газопостачання будуть відключені населені пункти: смт Ярмолинці, ст. Ярмолинці, Соколівка, Томашівка, Нове Село, Сутківці, Лисівка, Ясенівка, Правдівка, Шарівка, Боднарівка, Борбухи, Кадиївка, Слобідка Кадиївська, Шевченкове.